Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni

Sallata 2157 Përditësimi i fundit: Mar 30, 2021 Krijuar: Mar 29, 2021
Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni
 • Serviret për (persona): -
 • Koha e pregatitjes: 20min
 • Koha e gatimit: 10min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni shum e thjeshte per tu pergatitur.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Në një tas me madhësi mesatare bashkoni fasulet, domatet e lara, qepën dhe majdanozin.
 2. I përzieni mirë.
 3. Ndërkohë në një enë të vogël veçmas bashkoni të gjithë përbërësit e salcës dhe i trazoni mirë.
 4. Në fund ia shtoni sipër sallatës dhe i trazoni mirë. Sallata është gati për t’u shijuar!
 5. Ju bëftë mir!

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni • Serviret për (persona): -
 • Koha e pregatitjes: 20min
 • Koha e gatimit: 10min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni shum e thjeshte per tu pergatitur.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Në një tas me madhësi mesatare bashkoni fasulet, domatet e lara, qepën dhe majdanozin.
 2. I përzieni mirë.
 3. Ndërkohë në një enë të vogël veçmas bashkoni të gjithë përbërësit e salcës dhe i trazoni mirë.
 4. Në fund ia shtoni sipër sallatës dhe i trazoni mirë. Sallata është gati për t’u shijuar!
 5. Ju bëftë mir!

Receta të tjera interesante

Autor Mimoza Mimoza

Mimoza lena

Advertisement

Na ndiqni

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.