Smoothie me banane, kanellë dhe qumësht

Smoothie 1862 Përditësimi i fundit: Apr 18, 2020 Krijuar: Apr 02, 2020
Smoothie me banane, kanellë dhe qumësht
 • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Smoothie me banane, kanellë dhe qumësht ka nje shije të vecantë, shumë e lehtë per tu pergatitur do vetem 5 min kohë.Pëlqehet nga te gjithë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Bëjmë pastrimin e bananes dhe më pas prerjen e saj në copa të vogla.
 2. Vendosim copat e bananes, qumështin, mjaltin dhe kanellën në multi–mikser.
 3. I përziejmë në mikser derisa të formohet një masë homogjene dhe smoothie eshte gati per tu shijuar.
 4. Ju beftë mirë!.

Smoothie me banane, kanellë dhe qumësht • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Smoothie me banane, kanellë dhe qumësht ka nje shije të vecantë, shumë e lehtë per tu pergatitur do vetem 5 min kohë.Pëlqehet nga te gjithë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Bëjmë pastrimin e bananes dhe më pas prerjen e saj në copa të vogla.
 2. Vendosim copat e bananes, qumështin, mjaltin dhe kanellën në multi–mikser.
 3. I përziejmë në mikser derisa të formohet një masë homogjene dhe smoothie eshte gati per tu shijuar.
 4. Ju beftë mirë!.

Receta të tjera interesante

Advertisement

Na ndiqni

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.