Smoothie me kos dhe limon

Smoothie 1639 Përditësimi i fundit: Apr 18, 2020 Krijuar: Apr 05, 2020
Smoothie me kos dhe limon
 • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Një smoothie me limon dhe kos është e mbushur me freski dhe plot shije të mirë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Të gjithë përbërësit i kombinoni në një blender dhe i përzieni mirë.
 2. Nga fundi i shtoni edhe disa kuba akulli për ta bërë akoma më të freskët këtë pije.
 3. Shërbejeni në një gotë dhe sipër mund ti vendosni fruta sipas dëshirës( un Kam preferuar te mos i vendos asgje tjeter vecse një fetë limoni).
 4. Smoothie është gati për tu servirur.
 5. Ju bëftë mir!.

Smoothie me kos dhe limon • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Një smoothie me limon dhe kos është e mbushur me freski dhe plot shije të mirë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Të gjithë përbërësit i kombinoni në një blender dhe i përzieni mirë.
 2. Nga fundi i shtoni edhe disa kuba akulli për ta bërë akoma më të freskët këtë pije.
 3. Shërbejeni në një gotë dhe sipër mund ti vendosni fruta sipas dëshirës( un Kam preferuar te mos i vendos asgje tjeter vecse një fetë limoni).
 4. Smoothie është gati për tu servirur.
 5. Ju bëftë mir!.

Receta të tjera interesante

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.