Smoothie me kos dhe Mandarinë

Smoothie 1159 Përditësimi i fundit: Apr 18, 2020 Krijuar: Apr 06, 2020
Smoothie me kos dhe Mandarinë
 • Serviret për (persona): 4 Persona
 • Koha e pregatitjes: 3min
 • Koha e gatimit: 1min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Kur na mbeten disa mandarina të cilat nuk i konsumon njëri, shfrytëzojini për një smoothie të shijshme!

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Në një mikser shtoni kosin, mjaltin dhe më pas përbërësit e tjerë.
 2. I përzieni mirë për disa sekonda dhe e shërbeni smoothien nëpër gota.
 3. Ju bëftë mirë!

Smoothie me kos dhe Mandarinë • Serviret për (persona): 4 Persona
 • Koha e pregatitjes: 3min
 • Koha e gatimit: 1min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Kur na mbeten disa mandarina të cilat nuk i konsumon njëri, shfrytëzojini për një smoothie të shijshme!

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Në një mikser shtoni kosin, mjaltin dhe më pas përbërësit e tjerë.
 2. I përzieni mirë për disa sekonda dhe e shërbeni smoothien nëpër gota.
 3. Ju bëftë mirë!

Receta të tjera interesante

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.