Smoothie me shalqi

Smoothie 1198 Përditësimi i fundit: May 02, 2020 Krijuar: May 02, 2020
Smoothie me shalqi
 • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Bananet janë një përbërës i zakontë në shumicën e recetave për smoothie por duke e kombinuar me shalqirin del nje smoothie fantastike!

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Qëroni bananen dhe e shtoni në një blender. Shtoni shalqirin (pa fara), kosin dhe mjaltin.
 2. I trazoni për 15 sekonda.
 3. E shërbeni menjëherë në gotë me disa kube akulli.
 4. Ju bëftë mirë!

Smoothie me shalqi • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Bananet janë një përbërës i zakontë në shumicën e recetave për smoothie por duke e kombinuar me shalqirin del nje smoothie fantastike!

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Qëroni bananen dhe e shtoni në një blender. Shtoni shalqirin (pa fara), kosin dhe mjaltin.
 2. I trazoni për 15 sekonda.
 3. E shërbeni menjëherë në gotë me disa kube akulli.
 4. Ju bëftë mirë!

Receta të tjera interesante

Advertisement

Na ndiqni

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.