Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni

Sallata 2449 Përditësimi i fundit: Mar 30, 2021 Krijuar: Mar 29, 2021
Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni
 • Serviret për (persona): -
 • Koha e pregatitjes: 20min
 • Koha e gatimit: 10min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni shum e thjeshte per tu pergatitur.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Në një tas me madhësi mesatare bashkoni fasulet, domatet e lara, qepën dhe majdanozin.
 2. I përzieni mirë.
 3. Ndërkohë në një enë të vogël veçmas bashkoni të gjithë përbërësit e salcës dhe i trazoni mirë.
 4. Në fund ia shtoni sipër sallatës dhe i trazoni mirë. Sallata është gati për t’u shijuar!
 5. Ju bëftë mir!

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni • Serviret për (persona): -
 • Koha e pregatitjes: 20min
 • Koha e gatimit: 10min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni shum e thjeshte per tu pergatitur.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Në një tas me madhësi mesatare bashkoni fasulet, domatet e lara, qepën dhe majdanozin.
 2. I përzieni mirë.
 3. Ndërkohë në një enë të vogël veçmas bashkoni të gjithë përbërësit e salcës dhe i trazoni mirë.
 4. Në fund ia shtoni sipër sallatës dhe i trazoni mirë. Sallata është gati për t’u shijuar!
 5. Ju bëftë mir!

Receta të tjera interesante

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.