Sallatë karrotash me kikirikë

Sallata 1828 Përditësimi i fundit: May 03, 2020 Krijuar: May 03, 2020
Sallatë karrotash me kikirikë
 • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 15min
 • Koha e gatimit: -
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Një sallatë që fillimisht e kemi provuar nga kureshtja e tani është bërë pjesë e pandashme e tavolinës sonë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Karrotat lajini, qërojini e grijini trashë në rende.
 2. Shtojini kikirikët, vajinin e ullirit dhe uthullën.
 3. Kontrollojeni për kripë dhe shërbejeni.
 4. Ju bëftë mirë!

Sallatë karrotash me kikirikë • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 15min
 • Koha e gatimit: -
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Një sallatë që fillimisht e kemi provuar nga kureshtja e tani është bërë pjesë e pandashme e tavolinës sonë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Karrotat lajini, qërojini e grijini trashë në rende.
 2. Shtojini kikirikët, vajinin e ullirit dhe uthullën.
 3. Kontrollojeni për kripë dhe shërbejeni.
 4. Ju bëftë mirë!

Receta të tjera interesante

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.