Sallatë me domate dhe majonezë

Sallata 895 Përditësimi i fundit: Apr 18, 2020 Krijuar: Apr 14, 2020
Sallatë me domate dhe majonezë
 • Serviret për (persona): 4 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Sallatë e thjeshtë, por e veçantë falë salcës me majonezë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Domatet i lani dhe i prisni në kubik si zakonisht për sallatë.
 2. Në një tas të vogël kombinoni majonezën, salcën e kosit, hudhrat, kripën dhe piperin.
 3. Pasi i keni përzierë mirë ia shtoni sipër domateve dhe i trazoni të gjitha bashkë.
 4. Në fund i shtoni sipër majdanozin e copëtuar.
 5. Sallata është gati, ju bëftë mirë!

Sallatë me domate dhe majonezë • Serviret për (persona): 4 Persona
 • Koha e pregatitjes: 5min
 • Koha e gatimit: 5min
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Sallatë e thjeshtë, por e veçantë falë salcës me majonezë.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Domatet i lani dhe i prisni në kubik si zakonisht për sallatë.
 2. Në një tas të vogël kombinoni majonezën, salcën e kosit, hudhrat, kripën dhe piperin.
 3. Pasi i keni përzierë mirë ia shtoni sipër domateve dhe i trazoni të gjitha bashkë.
 4. Në fund i shtoni sipër majdanozin e copëtuar.
 5. Sallata është gati, ju bëftë mirë!

Receta të tjera interesante

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.