Sallatë me vezë të ziera

Sallata 1301 Përditësimi i fundit: May 05, 2020 Krijuar: May 05, 2020
Sallatë me vezë të ziera
 • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 15min
 • Koha e gatimit: -
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë
Printo

Një sallatë e përsosur, që do të mund ta përdorni edhe për të lyer sanduicët.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Vezët qërojini dhe pritini në kubikë të vegjël.
 2. Qepën e selinon gjithashtu pritini imët e bashkojini me vezët.
 3. Shtoni majonezën, mustardën, kripën e piperin e bashkojini mirë të gjitha.
 4. Para përdorimit, sallatën ftoheni në frigorifer.
 5. Ju bëftë mirë.

Sallatë me vezë të ziera • Serviret për (persona): 2 Persona
 • Koha e pregatitjes: 15min
 • Koha e gatimit: -
 • Kalori: -
 • Vështirësia: E lehtë

Një sallatë e përsosur, që do të mund ta përdorni edhe për të lyer sanduicët.

Përbërësit

Udhëzimet

 1. Vezët qërojini dhe pritini në kubikë të vegjël.
 2. Qepën e selinon gjithashtu pritini imët e bashkojini me vezët.
 3. Shtoni majonezën, mustardën, kripën e piperin e bashkojini mirë të gjitha.
 4. Para përdorimit, sallatën ftoheni në frigorifer.
 5. Ju bëftë mirë.

Receta të tjera interesante

Newsletter

Regjistrohu për të marrë me email recetat e reja.